Zaburzenia lipidowe

Wybrane zagadnienia dla lekarzy medycyny rodzinnej i internistów

W publikacji znajdziesz praktyczne informacje przydatne lekarzom rodzinnym dotyczące:

Autorzy e-booka

Dr n. med.
Krzysztof Chlebus

Doktor nauk medycznych, internista, adiunkt I Katedry i Kliniki Kardiologii przy Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończył studia podyplomowe “Zarządzanie w zakładach opieki zdrowotnej” Uniwersytetu Gdańskiego oraz studia Executive MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (Carlsson School of Management University of Minnesota). W latach 2010-2012 sędzia Okręgowego Sądu Lekarskiego przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Gdańsku. Od 2008 roku Fellow European Society of Cardiology. Od 2012 do 2014 roku Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia. Zastepca Kierownika Klinicznego Centrum Kardiologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Prezes Centrum Innowacji Medycznych sp. z o.o. Pełnomocnik Rektora GUMed ds. Innowacji i Transferu Wiedzy. Koordynator Krajowego Centrum Hipercholesterolemii Rodzinnej w Gdańsku.

Lek.
Marcin Pajkowski

Kardiolog, pracuje w Krajowym Centrum Hipercholesterolemii Rodzinnej w Gdańsku, gdzie od kilku lat zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów z tym schorzeniem. Ponadto jest zatrudniony w Zakładzie Diagnostyki Chorób Serca Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na stanowisku asystenta.

Prof. dr hab. n. med.
Barbara Cybulska

Jest specjalistą w dziedzinie chorób wewnętrznych i higieny żywienia człowieka w Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego — Państwowym Zakładzie Higieny. Wcześniej pracowała w Instytucie Żywności i Żywienia oraz w Szkole Zdrowia Publicznego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego.

Dr hab. n. med., prof. UMW
Agnieszka Mastalerz-Migas

Lekarz rodzinny. Specjalizację z medycyny rodzinnej ukończyła w 2008 roku, stopień doktora habilitowanego uzyskała w 2015 roku. Jest nauczycielem akademickim, Kierownikiem Katedry i Zakładu Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz autorem wielu publikacji. Od 2019 r. jest prezesem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, a w 2020 r. objęła stanowisko Konsultanta krajowego w dziedzinie medycyny rodzinnej.

Wypełnij formularz i pobierz bezpłatny ebook

Formularz centralny Ebook PZWL

*Pola wymagane

Zobacz więcej

Tak, chciałbym otrzymywać od Grupy PWN informacje handlowe e-mailem i na stronach WWW, dotyczące wybranych produktów i usług oferowanych przez podmioty należące do Grupy PWN. Podmioty wchodzące w skład Grupy PWN, tj.: Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., obie spółki z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gottlieba Daimlera 2 są w tym przypadku współadministratorami danych. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności

Odwiedź nasze Social Media
PZWL Wydawnictwo Lekarskie | ul. G. Daimlera 2 | 02-460 Warszawa
Copyright ©️ 2024 PZWL. Wszelkie prawa zastrzeżone