Trudny pacjent – zasady postępowania i komunikowania się

Wybrane zagadnienia dla medyków

Pobierz darmowy e-book i poznaj wybrane zagadnienia dotyczące:

Autorzy e-booka

dr n. hum.
Jakub Lickiewicz

Prawnik, instruktor samoobrony. Nauczyciel akademicki na Wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jedyny w Polsce certyfikowany instruktor norweskiego systemu TERMA (Terapeutyczne podejście do agresji).

dr hab. n. społ.
Ewa Wilczek-Rużyczka

Dziekan Wydziału Psychologii i Nauk Humanistycznych oraz kierownik Katedry Psychologii Zdrowia Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

prof. dr hab. n. med. Sławomir Chlabicz

Kierownik Zakładu Medycyny Rodzinnej i Pielęgniarstwa Środowiskowego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz kierownik Akademickiej Praktyki Medycyny Rodzinnej. Specjalista chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej.

dr n. med.
Marcin Jaracz

Neuropsycholog, neurodydaktyk, badacz mózgu, adiunkt w Katedrze Neuropsychologii Klinicznej Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

prof. dr hab. n. zdr. Ludmiła Marcinowicz

Jej zainteresowania badawcze obejmują przede wszystkim relacje między pacjentami a służbą zdrowia. Dotyczy to oceny opieki zdrowotnej przez pacjenta – z wykorzystaniem metod jakościowych, jak i komunikacji lekarzy z pacjentami.

Wypełnij formularz i pobierz bezpłatny ebook

Formularz centralny Ebook PZWL

*Pola wymagane

Zobacz więcej

Tak, chciałbym otrzymywać od Grupy PWN informacje handlowe e-mailem i na stronach WWW, dotyczące wybranych produktów i usług oferowanych przez podmioty należące do Grupy PWN. Podmioty wchodzące w skład Grupy PWN, tj.: Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., obie spółki z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gottlieba Daimlera 2 są w tym przypadku współadministratorami danych. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności

Odwiedź nasze Social Media
PZWL Wydawnictwo Lekarskie | ul. G. Daimlera 2 | 02-460 Warszawa
Copyright ©️ 2024 PZWL. Wszelkie prawa zastrzeżone