Nowe technologie chirurgii zaćmy

Wybrane zagadnienia dla lekarzy okulistów

W publikacji znajdziesz informacje na temat:

Autorzy e-booka

Prof. dr hab. n. med.
Jacek P. Szaflik

Kierownik Katedry i Kliniki Okulistyki Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu medycznego, Prezes Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Specjalizuje się w chirurgii przedniego odcinka oka oraz przeszczepach rogówki. Jako pierwszy w Polsce wdrażał nowe metody w mikrochirurgii oka m.in. wykonał przeszczep warstwowy tylny rogówki z zastosowaniem mikrokeratomu do wypreparowania płatka oraz pionierski przeszczep blaszki granicznej tylnej rogówki.

Dr hab. n. med.
Janusz Skrzypecki

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Okulistycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz European Society of Cataract and Refractive Surgery.

Dr hab. n. med.
Piotr Jurowski

Profesor nadzwyczajny w II Katedrze Chorób Oczu Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. W pracy klinicznej i badawczej specjalizuje się w diagnostyce i chirurgicznym leczeniu zaćmy. Swoje prace publikował w czasopismach krajowych i zagranicznych, m.in. w Klinice Ocznej.

Wypełnij formularz i pobierz bezpłatny ebook

Formularz centralny Ebook PZWL

*Pola wymagane

Zobacz więcej

Tak, chciałbym otrzymywać od Grupy PWN informacje handlowe e-mailem i na stronach WWW, dotyczące wybranych produktów i usług oferowanych przez podmioty należące do Grupy PWN. Podmioty wchodzące w skład Grupy PWN, tj.: Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., obie spółki z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gottlieba Daimlera 2 są w tym przypadku współadministratorami danych. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności

Odwiedź nasze Social Media
PZWL Wydawnictwo Lekarskie | ul. G. Daimlera 2 | 02-460 Warszawa
Copyright ©️ 2024 PZWL. Wszelkie prawa zastrzeżone