Niepłodność 2

Najnowsze rekomendacje
W gabinecie lekarza specjalisty

Pobierz bezpłatną publikację poświęconą tematyce niepłodności w kontekście wykorzystania najnowszych rekomendacji dotyczących diagnostyki i leczenia niepłodności w codziennej praktyce:

Autorzy e-booka

Prof. dr hab. Piotr Laudański

Specjalista w dziedzinie położnictwa, ginekologii i medycyny rozrodu, ze szczególnym uwzględnieniem opieki nad pacjentkami z endometriozą. Zajmuje się parami niepłodnymi z różnych przyczyn oraz ciążami po leczeniu niepłodności także tymi u których występują poważne powikłania ciążowe takie jak nadciśnienie, zagrażające poronienie czy poród przedwczesny. Autor ponad 70 publikacji naukowych i laureat licznych nagród krajowych i międzynarodowych.

Wypełnij formularz i pobierz bezpłatny ebook

Formularz centralny Ebook PZWL

*Pola wymagane

Zobacz więcej

Tak, chciałbym otrzymywać od Grupy PWN informacje handlowe e-mailem i na stronach WWW, dotyczące wybranych produktów i usług oferowanych przez podmioty należące do Grupy PWN. Podmioty wchodzące w skład Grupy PWN, tj.: Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., obie spółki z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gottlieba Daimlera 2 są w tym przypadku współadministratorami danych. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności

Odwiedź nasze Social Media
PZWL Wydawnictwo Lekarskie | ul. G. Daimlera 2 | 02-460 Warszawa
Copyright ©️ 2024 PZWL. Wszelkie prawa zastrzeżone