Łysienie

Wybrane zagadnienia
dla lekarzy dermatologów

Pobierz darmowy e-book i poznaj aspekty dotyczące łysienia:

Autorzy e-booka

Prof. dr hab. n.med. Anna Zalewska – Janowska

Lekarz, specjalista dermatolog-wenerolog, alergolog, immunolog kliniczny. Inicjatorka utworzenia Zakładu Psychodermatologii, którego jest kierownikiem od 2008 roku. Jednostka zajmuje się upowszechnianiem znaczenia kompetencji psycho-społecznych tzw. miękkich w działaniach przedstawicieli opieki zdrowotnej i ich roli w zapobieganiu rozwojowi wypalenia zawodowego. Prof. Zalewska-Janowska jest orędowniczką stosowania bio-psycho-społecznego modelu opieki nad pacjentem.

Dr n.med. Katarzyna Tomaszewska

Specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi. W ramach swojej specjalizacji udziela konsultacji a także przeprowadza zabiegi z zakresu dermatologii i wenerologii. Specjalizuje się zwłaszcza w zagadnieniach dotyczących leczenia trądziku, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, alergicznych i zakaźnych chorób skóry, dermatoskopii i trichoskopii zarówno u dorosłych jak i dzieci. Regularnie uczestniczy w konferencjach naukowych i kursach specjalistycznych poszerzających wiedzę medyczną. Jest autorką wielu publikacji naukowych. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Wypełnij formularz i pobierz bezpłatny ebook

Formularz centralny Ebook PZWL

*Pola wymagane

Zobacz więcej

Tak, chciałbym otrzymywać od Grupy PWN informacje handlowe e-mailem i na stronach WWW, dotyczące wybranych produktów i usług oferowanych przez podmioty należące do Grupy PWN. Podmioty wchodzące w skład Grupy PWN, tj.: Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., obie spółki z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gottlieba Daimlera 2 są w tym przypadku współadministratorami danych. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności

Odwiedź nasze Social Media
PZWL Wydawnictwo Lekarskie | ul. G. Daimlera 2 | 02-460 Warszawa
Copyright ©️ 2024 PZWL. Wszelkie prawa zastrzeżone