Dlaczego skóra się starzeje?

Wybrane zagadnienia
dla kosmetologów

Pobierz darmowy e-book i poznaj aspekty dotyczące:

Autorzy e-booka

Dr n. med. Aleksandra Słodka

Doktor nauk medycznych w dziedzinie biologii medycznej i immunologii, z wykształcenia mikrobiolog. Wieloletni wykładowca, który z pasją i zaangażowaniem prowadzi zajęcia dydaktyczne. Uczestniczka projektów badawczych, autorka publikacji w renomowanych czasopismach naukowych oraz artykułów branżowych sektora Beauty&Med. Adiunkt dydaktyczny w Instytucie Kosmetologii Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi oraz w Zakładzie Psychodermatologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Wśród zainteresowań badawczych wymienia immunologię chorób skóry, psychoneuroimmunologię, mikrobiom człowieka, odporność przeciwzakaźną, alergologię.

Mgr Anna Drobnik

Absolwentka kosmetologii oraz promocji zdrowia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Praktyk w zawodzie kosmetologa od ponad 20 lat, który nieprzerwanie uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach, podnosząc tym samym kwalifikacje zawodowe. Wykładowca i wicekanclerz ds. rozwoju kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Autorka wielu artykułów dotyczących pielęgnacji skóry i prelegentka podczas kongresów kosmetologicznych. Współautorka podręcznika akademickiego „Praktyczna kosmetologia krok po kroku. Kosmetologia twarzy”.

Wypełnij formularz i pobierz bezpłatny ebook

Formularz centralny Ebook PZWL

*Pola wymagane

Zobacz więcej

Tak, chciałbym otrzymywać od Grupy PWN informacje handlowe e-mailem i na stronach WWW, dotyczące wybranych produktów i usług oferowanych przez podmioty należące do Grupy PWN. Podmioty wchodzące w skład Grupy PWN, tj.: Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., obie spółki z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gottlieba Daimlera 2 są w tym przypadku współadministratorami danych. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności

Odwiedź nasze Social Media
PZWL Wydawnictwo Lekarskie | ul. G. Daimlera 2 | 02-460 Warszawa
Copyright ©️ 2024 PZWL. Wszelkie prawa zastrzeżone