Wybrane aspekty diagnostyki i leczenia chorób autozapalnych

Wybrane zagadnienia dla lekarzy alergologów

Pobierz darmowy e-book i poznaj wybrane aspekty diagnostyki i leczenia chorób zapalnych z perspektywy lekarza alergologa:

Autorka e-booka

Dr n. med. Ewa Więsik- Szewczyk

Specjalizuje się w zakresie radiologii i chorób wewnętrznych, a zwłaszcza w leczeniu chorych z układowymi zapalnymi chorobami tkanki łącznej, o manifestacjach wielonarządowych. Jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej. Pracę doktorską pt. „Skuteczność i bezpieczeństwo szczepień przeciwko grypie u chorych na toczeń rumieniowaty układowy” obroniła w 2008 roku, pod kierownictwem prof. Hanny Chwalińskiej-Sadowskiej.

Wypełnij formularz i pobierz bezpłatny ebook

Formularz centralny Ebook PZWL

*Pola wymagane

Zobacz więcej

Tak, chciałbym otrzymywać od Grupy PWN informacje handlowe e-mailem i na stronach WWW, dotyczące wybranych produktów i usług oferowanych przez podmioty należące do Grupy PWN. Podmioty wchodzące w skład Grupy PWN, tj.: Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., obie spółki z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gottlieba Daimlera 2 są w tym przypadku współadministratorami danych. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności

Odwiedź nasze Social Media
PZWL Wydawnictwo Lekarskie | ul. G. Daimlera 2 | 02-460 Warszawa
Copyright ©️ 2024 PZWL. Wszelkie prawa zastrzeżone