Baner_PZWL_Mezoterapia_w_praktyce_800x800_A_v2

Must-have w gabinecie kosmetologa!

Mezoterapia
w praktyce

„Mezoterapia w praktyce” autorstwa dr n. med. Izabeli Załęskiej to rzetelna wiedza oparta na piśmiennictwie naukowym z której dowiecie się o technikach pracy, substancjach czy kluczowych aspektach warunkujących skuteczne i bezpieczne przeprowadzenie terapii. Zebrany materiał wzbogacony jest o filmy przedstawiające w sposób realny możliwości zabiegowe.

Czy wiesz, że mezoterapia igłowa….

syringe

to bazowy zabieg w estetyce przygotowujący naszą skórę do innych zabiegów?

syringe

przedłuża efekt podania wypełniaczy tkankowych i ich trwałość w tkankach?

syringe

ma wpływ na długość efektu po zastosowaniu toksyny botulinowej?

Sprawdź co o książce mówi autorka dr n. med. Izabela Załęska:

Sięgnij po książkę „Mezoterapia w praktyce”
i dowiedz się jak Autorka obala poniższe MITY:

Zapisz się na premierę książki
Mezoterapia w praktyce i otrzymaj:

Darmowy fragment książki

19% kod rabatowy na zakup publikacji

Redakcja naukowa:

Dr n. med. Izabela Załęska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Tytuł doktora uzyskała na wydziale lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego. Międzynarodowy ekspert w dziedzinie Kosmetologii. Wieloletni praktyk, trener, a także nauczyciel akademicki. Obecnie wykładowca PPUZ w Nowym Targu, także Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej, gdzie prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych w dziedzinie estetyki. Współtwórca linii kosmoceutyków dla brytyjskiej marki. Członek międzynarodowych organizacji. Dr Izabela Załęska to również specjalista na co dzień pracujący w Klinice Młodości w Krakowie oraz klinikach medycznych w Londynie, a także ekspert dla firm i koncernów kosmetycznych. Autorka ponad 40 publikacji naukowych oraz artykułów popularnonaukowych i eksperckich związanych z jej specjalizacją zawodową. Prelegent licznych konferencji min. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Chinach, Japonii, Irlandii czy Malezji. Od 2019 pełni także rolę Redaktora Naczelnego w czasopiśmie Aesthetic Business, a od 2022 Prezesa International Association of Mesotherapy IAM.

Partnerzy medialni:

Partner naukowy:

Wypełnij formularz i pobierz bezpłatny fragment

Formularz centralny Ebook PZWL

*Pola wymagane

Zobacz więcej

Tak, chciałbym otrzymywać od Grupy PWN informacje handlowe e-mailem i na stronach WWW, dotyczące wybranych produktów i usług oferowanych przez podmioty należące do Grupy PWN. Podmioty wchodzące w skład Grupy PWN, tj.: Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., obie spółki z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gottlieba Daimlera 2 są w tym przypadku współadministratorami danych. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności

Odwiedź nasze Social Media
PZWL Wydawnictwo Lekarskie | ul. G. Daimlera 2 | 02-460 Warszawa
Copyright ©️ 2024 PZWL. Wszelkie prawa zastrzeżone