Marka osobista lekarza - budowanie i rozwój

Chcesz wiedzieć, jak budować silną markę osobistą w swoim środowisku zawodowym? Sięgnij po naszą publikację, przygotowaną przez specjalistów z Imagemed i dowiedz się:

Autorzy:

Monika-Lewandowska

Monika Lewandowska

Specjalistka ds. marketingu medycznego, współzałożycielka agencji marketingu medycznego Imagemed. Specjalizuje się w tworzeniu angażującego contentu oraz przygotowaniu strategii komunikacji marketingowej dla lekarzy i placówek medycznych.

Pawel-Jedrzejewski

Paweł Jędrzejewski

Konsultant ds. marketingu medycznego. Wspólnie z zespołem Imagemed pomaga pozyskać pacjentów konsultacyjnych i wysokobudżetowych m.in. zwiększanie rozpoznawalności specjalistów i placówek, realizacja projektów marketingowych, rozwój sprzedaży usług medycznych w placówkach medycznych i firmach z branży medycznej.
Prowadzi program „Mój Znajomy Lekarz” na Anywhere.pl Platforma Medialna.

Wypełnij formularz i pobierz bezpłatny ebook

Formularz centralny Ebook PZWL

*Pola wymagane

Zobacz więcej

Tak, chciałbym otrzymywać od Grupy PWN informacje handlowe e-mailem i na stronach WWW, dotyczące wybranych produktów i usług oferowanych przez podmioty należące do Grupy PWN. Podmioty wchodzące w skład Grupy PWN, tj.: Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., obie spółki z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gottlieba Daimlera 2 są w tym przypadku współadministratorami danych. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności

Odwiedź nasze Social Media
PZWL Wydawnictwo Lekarskie | ul. G. Daimlera 2 | 02-460 Warszawa
Copyright ©️ 2024 PZWL. Wszelkie prawa zastrzeżone