Kardiologia

Przezskórna implantacja
Zastawki aortalnej Tavi
Wybrane zagadnienia dla lekarzy kardiologów

W publikacji znajdziesz informacje dotyczące przezskórnej implantacji zastawki aortalnej TAVI:

Autorzy e-booka

Dr n. med. Błażej Michalski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W latach 2015-2016 odbywał staż w ośrodku naukowym w Belgii z zakresu obrazowania sercowo-naczyniowego. Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Od wielu lat pracuje zarówno w opiece ambulatoryjnej, jak i szpitalnej.

Dr n. med. Andrzej Madejczyk

Specjalista chorób wewnętrznych, związany z Katedrą I Kliniki Kardiologii Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Związany z jedynym w Polsce ośrodkiem, który wykonuje angioplastykę naczyń wieńcowych za pomocą lasera.

Wypełnij formularz i pobierz bezpłatny ebook

Formularz centralny Ebook PZWL

*Pola wymagane

Zobacz więcej

Tak, chciałbym otrzymywać od Grupy PWN informacje handlowe e-mailem i na stronach WWW, dotyczące wybranych produktów i usług oferowanych przez podmioty należące do Grupy PWN. Podmioty wchodzące w skład Grupy PWN, tj.: Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., obie spółki z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gottlieba Daimlera 2 są w tym przypadku współadministratorami danych. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności

Odwiedź nasze Social Media
PZWL Wydawnictwo Lekarskie | ul. G. Daimlera 2 | 02-460 Warszawa
Copyright ©️ 2024 PZWL. Wszelkie prawa zastrzeżone